Uverejnené Vložiť komentár

Hodvábny papier s potlačou – handmade tip

Hodvábny papier využívajú obchodníci, ale aj malé biznisy alebo handmade tvorcovia na zabalenie balíkov. Dôvod je predovšetkým ochrana tovaru, ale určite aj estetickosť balíčka.

Vyšší level pri balení je balenie do hodvábneho papiera, ktorý je potlačený vlastným logom. Ak si ho však dáte vyrobiť na mieru, môžu byť náklady dosť vysoké. Sú však (minimálne) ďalšie dva spôsoby, ako si papier s potlačou vyrobiť doma.

  • Na vytvorenie potlače prvým spôsobom budete potrebovať počítač, tlačiareň, hodvábny papier a lepiacu pásku. Postup je jednoduchý – v počítači si pripravíte svoje logo. Na klasický papier nalepíte hodvábny papier a vytlačíte. Pre dokonalý efekt sa odporúča pred tlačou použiť aj žehličku. Tento spôsob nájdete aj na Youtube (How to print on tissue paper).
  • Druhý spôsob je jednoduchý, ale pracný. Potrebujete ,okrem hodvábneho papiera, pečiatku s logom. Tú vám vyrobia v akejkoľvek veľkosti a tvare. Pečiatka nestojí veľa a môžete ju využívať aj na iné veci – vizitky, škatule, a pod. Hodvábny papier podložíte iným papierom a pečiatkujete.

Zobraziť viac: Hodvábny papier s potlačou – handmade tip
Inšpirácia

Soft vs hard enamel pin

Aký je rozdiel medzi soft a hard enamel pin? Najväčší rozdiel medzi hard a soft odznakom je vo výslednej textúre. ...
Read More
Inšpirácia

Hodvábny papier s potlačou – handmade tip

Hodvábny papier využívajú obchodníci, ale aj malé biznisy alebo handmade tvorcovia na zabalenie balíkov. Dôvod je predovšetkým ochrana tovaru, ale...
Read More
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *